Gearline Laser

Wysokowydajne urządzenia spawalnicze - Pro beam

Gearline Laser - powiązana linia produkcyjna do spawania laserowego w warunkach podciśnienia

Powiązana linia produkcyjna łączy dwanaście kroków roboczych i jest kompletnym rozwiązaniem przy wysokich wymaganiach dot. produktywności i precyzji.

Pro beam

Oprócz strumienia elektronów, również spawanie laserowe w warunkach podciśnienia czyni możliwym zautomatyzowany proces spawania łącznie z nadzorem jego parametrów i powtarzalności. Jako specjalista w zakresie procesów spawania pro-beam oferuje urządzenia laserowe, które można zintegrować w liniach produkcyjnych tworzonych „pod klucz”.

Powiązana i w pełni automatyczna linia produkcyjna Gearline Laser została stworzona specjalnie dla branży samochodowej. Łączy ona do dwunastu różnych kroków roboczych, w tym automatyczny załadunek części konstrukcyjnych, mycie, łączenie, podgrzewanie wstępne i rozmagnesowanie.

Jako nowoczesna linia produkcyjna o dużym zakresie funkcji Gearline Laser znakomicie nadaje się do seryjnej produkcji rodzin części konstrukcyjnych o takiej samej geometrii spoin. Linię produkcyjną można ustawić zależnie od wyboru w formie liniowej lub ceowej.

W skrócie

  • W pełni automatyczna linia produkcyjna do spawania laserowego
  • Integracja do 12 procesów roboczych
  • Produkcja do 4 000 części dziennie
  • Możliwe zintegrowanie wielu funkcji dodatkowych (na przykład procesów kontroli)

Dane techniczne

  • WYMIAR OBRABIANEGO PRZEDMIOTU:
    Średnica do 200 mm, wysokość do 100 mm
  • MOC LASERA:
    do 8 kW
TOP