Pro beam

Sterowane cyfrowo urządzenia spawalnicze i inteligentne rozwiązania automatyzacyjne, zoptymalizowane dla środowiska przemysłowego 4.0

Wydajne urządzenia i skuteczne rozwiązania automatyzacyjne

Opracowujemy i wykonujemy dopasowane do potrzeb klienta urządzenia do obróbki elektronowej dla następujących technologii: spawanie, mikro wiercenie i hartowanie.

Pro beam

Wysoka powtarzalność i maksymalna produktywność

Wydajne, zautomatyzowane i wysoce zdygitalizowane urządzenia to podstawy wysokiej produktywności i jakości w ramach nowoczesnych procesów produkcji. Dostarczamy przygotowane dla klienta urządzenia i rozwiązania automatyzacyjne - od produkcji jednostkowej po wielkoseryjną do obróbki spawaniem, wierceniem i hartowaniem. Technika naszych urządzeń oznacza wysoki stopień automatyzacji, wysoką powtarzalność, maksymalną produktywność. Budowa modułowa umożliwia elastyczne dopasowanie każdego urządzenia do indywidulanych potrzeb klienta - również na etapie, gdy urządzenie jest już w użyciu w produkcji. Konstruujemy wszystkie komponenty naszych urządzeń i optymalnie dopasowujemy je do siebie pod względem technologicznym. Dzięki naszemu 45-letniemu doświadczeniu technologicznemu jesteśmy partnerem naszych klientów począwszy od etapu projektowania.

W skrócie

  • Od pojedynczego urządzenia do linii produkcyjnej
  • Urządzenia dopasowane do liczby obrabianych przedmiotów i wielkości serii.
  • O wysokim stopniu automatyzacji, sterowane cyfrowo i zoptymalizowane dla środowiska przemysłowego 4.0.
  • Uniwersalna jednostka sterująca do indywidualnego sterowania procesem
  • Oprogramowanie do przetwarzania grafiki do wizualizacji procesu i automatyzacji
  • Customer Service
TOP