MAFAC - E. Schwarz GmbH & Co. KG

Mafac

Mafac - informacje o firmie

Przemysłowa technika oczyszczania części konstrukcyjnych i powierzchni jest od ponad 40 lat naszą pracą. Nasze przedsiębiorstwo rodzinne zalicza się dzisiaj do światowych liderów pod względem pozycji na rynku i technologii w dziedzinie oczyszczania wodą.

Przemysłowe oczyszczanie części wodą ma od dawna centralne znaczenie w łańcuchu produkcyjnym. MAFAC oferuje szerokie spektrum kompaktowych maszyn do oczyszczania natryskowego i zanurzeniowego, które w zupełnej zgodzie z potrzebami klienta spełniają różnorakie wymagania dot. oczyszczania.

Drogą szeroko zakrojonej ewaluacji do perfekcyjnego urządzenia do oczyszczania.

MAFAC wyspecjalizował się w wodnym oczyszczaniu części konstrukcyjnych w przemyśle i oferuje znormalizowane maszyny jednokomorowe, które przez liczne opcje można dopasowywać do poszczególnych wymagań dot. oczyszczania. Obok myjek są do dyspozycji specjalne, opatentowane technologie oczyszczania i suszenia oraz bogate wyposażenie do energoefektywnego oczyszczania elementów konstrukcyjnych. Ofertę dopełniają obszernie zakrojone usługi serwisowe przed i po zakupie.

Opatentowana technologia procesowa firmy MAFAC

Maszyny do oczyszczania elementów konstrukcyjnych MAFAC wyróżniają się swoją opatentowaną, jedyną w swoim rodzaju na świecie technologią z przeciw- albo współbieżnymi obrotami systemu natryskowego i systemu mocowania kosza. Ta innowacyjna technologia tworzy podstawę dla tak samo niezawodnych jak i efektywnych rozwiązań technologicznych w przemysłowym oczyszczaniu części. Bazuje ona na prostym stwierdzeniu, że każdy proces oczyszczania działa lepiej w warunkach ruchu.

Efektywne oczyszczanie i suszenie jest zagwarantowane dlatego, że ruch względny między systemem mocowania kosza, który może wirować, wykonywać ruch wahadłowy albo pozostawać nieruchomy, i systemem natryskowym, który może wirować przeciw- albo współbieżnie z systemem mocowania kosza, można regulować dowolnie i indywidualnie. Usuwanie zabrudzeń uzyskuje się dzięki temu nawet w przypadkach przedmiotów o skomplikowanych geometriach.

TOP