MAFAC PALMA

Myjka natryskowo-zanurzeniowa

Oczyszczanie natryskowe i zanurzeniowe dla wysokiej jakości oczyszczania

Myjka MAFAC PALMA zapewnia idealne warunki dla niezawodnego oczyszczania wrażliwych elementów konstrukcyjnych o skomplikowanych geometriach. Podczas fazy mokrej można indywidualnie kombinować technologie oczyszczania natryskowego i zanurzeniowego, przez co osiąga się optymalne wyniki. Specjalny system szybkiego zalewania pozwala na całkowite zalanie oczyszczanego wsadu w ciągu tylko 30 sekund.

Opcjonalnie: Jednostka ultradźwiękowa do najdokładniejszego oczyszczania
Dla zastosowań w dziedzinie najdokładniejszego oczyszczania, np. w przemyśle produkcji zegarków, medycynie oraz technice konstrukcji precyzyjnych jest jako opcja dostępna jednostka ultradźwiękowa. Zaprojektowanie mocy procesów ultradźwiękowych jest przez regulację dokładną optymalnie dopasowywane do wymagań specyficznych dla klienta. W razie potrzeby można wyposażyć MAFAC PALMA dodatkowo w trzeci zbiornik medium dla kolejnego zintegrowanego procesu mokrego.

Bazując na opatentowanych obrotach kosz-dysze MAFAC opracował specjalny system suszenia gorącym powietrzem.
Nadaje się on szczególnie do wysokowartościowego suszenia całościowego skomplikowanych części, w szczególności również części złożonych. Oprócz wyraźnego zmniejszenia czasów procesów uzyskuje się również znaczące polepszenie efektywności w wyniku wzrostu wydajności suszenia.

Mafac Palma
TOP