Seria 300TWG

Gleason Corporation

300TWG - najlepsza kombinacja precyzji, produktywności i elastyczności

Maszyna Gleason 300TWG łączy to co najlepsze z dwóch światów: Szlifowanie obwiedniowe dla wysokiej produktywności i różne metody obciągania i szlifowania kształtowego dla elastyczności - wszystko to w jednej kompaktowej maszynie. Zależnie od specyficznego przypadku zastosowania różne metody obciągania umożliwiają różne stopnie elastyczności.

Średnica obrabianego przedmiotu, max300 mm
Moduł, max5 mm
Droga wału, max450 mm

Dla każdego zastosowania prawidłowy proces szlifowania Na maszynie 300TWG realizujemy zawsze prawidłowy proces: Szlifowanie obwiedniowe dla średnich do dużych wielkości partii i opcjonalnie szlifowanie kształtowe do małych wielkości partii.

Różne opcje obciągania Zintegrowana jednostka do obciągania pozwala na zastosowanie 4 różnych systemów obciągania jak obciąganie wierszowe dla maksymalnej elastyczności albo multiobciąganie dla najwyższej produktywności.

Szlifowanie VRM Za pomocą funkcji szlifowania VRM (Variabe Rate Method) wpływa się na typową teksturę powierzchni uzębień szlifowanych i uzyskuje tekstury, które pozytywnie wpływają na hałaśliwość.

Szlifowanie z kontrolą przekoszenia To szlifowanie z kontrolą przekoszenia umożliwia różne wartości przekoszenia w szlifie dwustronnym przy szlifowaniu uzębień skośnych z modyfikacjami boków. Co jest zadziwiające, bez zwiększenia czasu szlifowania albo obciągania.

Gotowa do „closed loop” Połączcie swoją szlifierkę 300TWG z maszyną pomiarową Gleason i wprowadzajcie dane bezpośrednio z powrotem do maszyny produkcyjnej. Maszyna 300TWG porównuje dane pomiarowe z wartościami nominalnymi i automatycznie kalkuluje niezbędne wartości korekcyjne.

TOP