Dłutownice - Seria P do uzębień do 3200mm

Gleason Corporation

Seria P - dłutownice do uzębień dużych do 3200 mm

Nasze duże dłutownice zapewniają szybką i ekonomiczną produkcję dużych kół zębatych o uzębieniu zewnętrznym i wewnętrznym. Nadają się one szczególnie do specjalnych geometrii obrabianych przedmiotów i do wysoce elastycznego środowiska produkcyjnego. Większe maszyny są dostępne na zapytanie.

Maksymalna średnica detalu3 200 mm*
Maksymalny moduł24 mm
Maksymalny długość skoku600 mm
* Większe maszyny są dostępne na zapytanie. 

Sprawdzona platforma
Platforma dużych dłutownic firmy Gleason pracuje z niezrównaną sztywnością, stabilnością i niezawodnością w setkach zakładów produkcyjnych na całym świecie.

Większa dokładność
Jedyny w swoim rodzaju design korpusu maszyny w kombinacji ze specyficznymi prowadnicami i wolnymi od luzu napędami zapewnia precyzyjne ruchy w całym zakresie prędkości obrotowej.

Elastyczna rozbudowa
Budowa modułowa umożliwia kombinację różnych wielkości łoża i stołu jak też prostą rozbudowę z większą drogą przesuwu promieniowego.

Wielostronne głowice do dłutowania
Seria dużych maszyn P dysponuje mechanicznymi i hydraulicznymi głowicami do różnych długości skoków i wysokich sił obróbkowych.

Szybko wymienna prowadnica skośna
Jedyne w swoim rodzaju wykonanie hydrostatycznej prowadnicy wrzeciona umożliwia minimalny czas przezbrajania między prowadzeniem prostym i skośnym. Dla większej elastyczności należy wybrać opcję Gleason ES.

Większa elastyczność - rewolucyjna opcja ES
Elektroniczna prowadnica skośna (ES) pozwala operatorowi na zmianę kąta skosu na obrabianym przedmiocie, po prostu przez wprowadzenie wymaganych wartości w programie dialogowym. Oprogramowanie obliczy dla Was wszystkie niezbędne ustawienia!

Prosta obsługa
Dane wprowadzane dialogowo pozwalają operatorowi na szybką zmianę między obrabianymi przedmiotami. Nowe zlecenia można wprowadzać podczas gdy aktualne zlecenie jest jeszcze w produkcji.

Wymiana narzędzia
Opcjonalny wymiennik narzędzi umożliwia szybką wymianę dłutaków w celu uzyskania większej produktywności - ponadto znakomicie nadaje się on do obróbki wielu uzębień na jednym przedmiocie przy niższych kosztach.

Seria P
TOP