Serdecznie zapraszamy na Targi EMO Hanower 2023

Logo Eurotec

Serdecznie zapraszamy

Odwiedź nas na stoisku E14 w hali 11 na targach EMO w Hanowerze

od 18 do 23 września 2023 r.Na naszym stoisku znajdziesz najnowsze informacje na temat projektowania, produkcji i testowania kół zębatych. Chętnie doradzimy Ci osobiście w sprawie Twoich konkretnych wymagań.


Odbierz bezpłatną wejściówkę

kontakt inż. Szymon Ratajczak

Gleason GRSL

100% kontrola jakości w przepływie produkcji dla przekładni o niskim poziomie hałasu

Myślisz, że 30 minut na testowanie i analizę hałasu przekładni to mało? Może być znacznie lepiej: nowy dwuflankowy tester toczny GRSL z pomiarem laserowym i zintegrowaną analizą falistości sprawdza, mierzy i analizuje koło zębate (w zależności od zakresu kontroli) w ciągu zaledwie jednej minuty, umożliwiając w ten sposób do 100% kontrolę produkcji.

Testowanie przekładni w zakresie mniejszym niż mikron

Sprawdź jakość powierzchni w zakresie mniejszym niż mikrony za pomocą sondy bezpoślizgowej, analizuj falistość profilu i linii flanki oraz poziom hałasu przekładni za pomocą nowego oprogramowania "Advanced Waviness Analysis" lub KTEPS.

Gleason 300GMSP nano
Gleason KTEPS

Skok milowy w ocenie hałasu przekładni

KTEPS firmy Gleason zapewnia rewolucyjną metodę wizualizacji odchyleń flanki zębów w stosunku do ich układu w celu łatwej i szybkiej analizy hałasu przekładni.

Koła zębate z powierzchnią lustrzaną

Szlifierka obwiedniowa Genesis® 260GX oferuje szlifowanie z kontrolą zwichrzenia, szlifowanie VRM oraz szlifowanie precyzyjne i polerskie, zapewniając niezrównane wykończenie powierzchni kół zębatych.

Genesis® 260GX
Power skiving

Power skiving kół zębatych do średnicy wewnętrznej 200 mm

Obróbka kół zębatych i usuwanie zadziorów do przekładni dla samochodów elektrycznych do średnicy wewnętrznej 200 mm z najwyższą precyzją i automatyzacją. Poznaj maszynę 100PS do skivingu na żywo w akcji podczas targów EMO 2023.

Wysoce wydajne fazowanie obwiedniowe i fazowanie udarowe

Zobacz nową frezarkę fazującą Genesis® 280CD w akcji. Oferuje frezowanie obwiedniowe i fazowanie zębów narzędziem Fly Cutter w celu uzyskania najniższych kosztów jednostkowych lub maksymalnej elastyczności. Dostępna jest również w pełni zintegrowana wersja 280HCD do frezowania obwiedniowego i fazowania w jednej maszynie.

Genesis® 280CD
Coniflex®Pro

Coniflex Pro do przekładni różnicowych

Nowy system produkcyjny Coniflex®Pro oferuje zaawansowane funkcje w środowisku "zamkniętej pętli" z napięciem powierzchniowym zmniejszonym do 40%, ze zmniejszonymi naprężeniami zginania zębów do 30% i doskonałymi wynikami NVH przy znacznie niższych błędach obrotu niż w przypadku kół stożkowych kutych.

Produkcja dużych kół zębatych

Najnowocześniejsze szlifierki obwiedniowe i profilowe Gleason do dużych kół zębatych o uzębieniach wewnętrznych i zewnętrznych są niezrównane pod względem precyzji i wydajności. Na targach EMO wystawiamy imponujący eksponat i pokażemy Państwu dlaczego nasze rozwiązanie jest niezrównane.

Koła zębate
KISSsoft® Design

Od projektu do gotowej przekładni

Oprogramowanie KISSsoft® Design Software wraz z nowym pakietem KISSdesign oferuje wiele nowych funkcji do projektowania i symulacji elementów przekładni i kompletnych przekładni – pokażemy Państwu wszystkie innowacje na targach!

Najwyższa precyzja połączona z łatwą obsługą

Pokażemy Państwu najnowsze osiągnięcia w zakresie hydraulicznych i mechanicznych urządzeń zaciskowych dla efektywnej produkcji. Możliwość stosowania indywidualnie na wszystkich popularnych obrabiarkach dostępnych na rynku. Dostępne jako wariant modułowy lub indywidualny dla klienta do zadań produkcyjnych i testowych.

Koła zębate
Narzędzia do szlifowania

Dokładność do mikronów

Narzędzia do szlifowania i obciągania tarcz szlifierskich firmy Gleason zapewniają wysoką produktywność i stałą jakość w zastosowaniach honowania i szlifowania. Poznaj naszych ekspertów, aby osobiście omówić swoją aplikację.

Twardo i szybko

Precyzyjne narzędzia do power skiving i dłutaki z węglików spiekanych do produkcji kół zębatych firmy Gleason oferują wysoką produktywność i doskonałą trwałość narzędzi. Idealne dopasowanie do wszystkich maszyn power skiving i dłutownic do kół zębatych zarówno firmy Gleason jak i innych producentów.

power skiving
TOP