Samochody osobowe i ciężarowe

Niles-simons

Na drodze
dla większej wydajności.

Najwyższa produktywność i maksymalna efektywność przy coraz krótszych czasach taktów to tylko niektóre wymagania naszych klientów z przemysłu samochodowego. Jako jeden z wiodących producentów pionowych i poziomych maszyn CNC dostarczamy technologię i wyposażenie do obróbki komponentów powertrain do prawie wszystkich wiodących producentów samochodów osobowych i ciężarowych na całym świecie.

Oprócz pojedynczych maszyn planujemy i realizujemy, w oparciu o naszą przynależność do grupy NILES-SIMMONS-HEGENSCHEIDT (NSH), również kompletne linie produkcyjne do produkcji wałów korbowych, wałków rozrządu i wałków przekładni, od pojedynczych części aż do dużych serii. Ta kompetencja bazuje na synergii naszych programów produkcji w ramach grupy NSH i bliskiej współpracy z innymi renomowanymi producentami.

Dzięki elastycznym liniom produkcyjnym, które kombinują koncepcje modułowe z nowoczesnymi powiązaniami maszyn i urządzeń, nasi klienci mogą bardzo szybko dokonywać przezbrojeń a przez to efektywnie reagować na najróżniejsze wymogi rynku.

Przykłady obrabianych przedmiotów

Opracowujemy maszyny do Waszych indywidualnych i wymagających obrabianych przedmiotów. Oto trzy typowe przykłady obrabianych przedmiotów w tej branży.

Tylny most

Tylny most

Zwrotnica

Zwrotnica

Wał korbowy

Wał korbowy

TOP