Railway & Metro

NILES-SIMONS

Na szynach
dla większej prędkości.

Wyobraźcie sobie, że przebywacie 30,5 kilometra w 8 minut. Niemożliwe? Nie całkiem! Ponieważ na odcinku wysokiej prędkości z portu lotniczego Szanghaj do centrum miasta pokonujecie dokładnie tę odległość z prędkością 430 km/h.

Odpowiednie koła kolejowe do wysokich prędkości są produkowane na naszych maszynach i za pomocą technologii grupy NILES-SIMMONS-HEGENSCHEIDT (NSH) reprofilowane i konserwowane. Gwarantujemy przez to maksymalne bezpieczeństwo przy najwyższej prędkości.

Przy wykorzystaniu wspólnych kompetencji w dziedzinie techniki pojazdów szynowych grupa NSH pełni wiodącą rolę na rynku w zakresie rozwoju, produkcji i dostaw maszyn i urządzeń związanych z obróbką zestawów kołowych. Na bazie naszego programu produkcji jesteśmy jako jedyne na świecie przedsiębiorstwo w stanie kompletnie realizować warsztaty automatyczne ale też systemy mobilne do produkcji i napraw zestawów kołowych.

Przykłady obrabianych przedmiotów

Opracowujemy maszyny do Waszych indywidualnych i wymagających obrabianych przedmiotów. Oto trzy typowe przykłady obrabianych przedmiotów w tej branży.

Oś

Koło kolejowe

Koło kolejowe

Zestaw kołowy

Zestaw kołowy

TOP