Lotnictwo i loty kosmiczne

Niles-Simons

W lotnictwie
dla większej niezawodności.

Nie może być większego wyzwania niż przyczynienie się do niezawodności największych samolotów pasażerskich świata. Samoloty codziennie transportują pasażerów i fracht do najodleglejszych miejsc świata. Wielkość i prędkość stawiają przy tym największe wymogi obciążeniowe pod adresem materiału i jego obróbki oraz wymagają nowego podejścia do produkcji komponentów lotniczych, szczególnie z punktu widzenia ich niezawodności.

Ponadto w nowoczesnym lotnictwie uwaga skupia się coraz bardziej na stosowaniu mocniejszych i lżejszych materiałów. Przy konstrukcji są oprócz aluminium i materiałów wielowarstwowych coraz częściej stosowane materiały odporne na wysoką temperaturę jak tytan i inconel. Również te czynniki zwiększają skomplikowane wymagania pod adresem nowoczesnych centrów obróbkowych do obróbki części konstrukcyjnych dla przemysłu lotniczego i kosmicznego.

Za pomocą naszych innowacyjnych technologii i koncepcji obróbki jesteśmy w stanie sprostać tym wysokim wymaganiom naszych klientów i umożliwiamy w ten sposób nowe standardy obróbki kompletnej, poczynając od technologii skrawania aż do wysoko precyzyjnej obróbki szlifierskiej.

Przykłady obrabianych przedmiotów

Opracowujemy maszyny do Waszych indywidualnych i wymagających obrabianych przedmiotów. Oto trzy typowe przykłady obrabianych przedmiotów w tej branży.

Elementy podwozia

Elementy podwozia

Tarcza turbiny

Tarcza turbiny

Wał turbiny

Wał turbiny

TOP