Budowa maszyn

Niles-Simons

Na powierzchni
dla większej wydajności.

Do obróbki średnich do dużych przedmiotów obrotowo-symetrycznych oferujemy rozwiązania skrojone na miarę. Poczynając od obrabianych przedmiotów dla konwencjonalnego jak też alternatywnego pozyskiwania energii, aż do dziedzin zastosowania w przemyśle spożywczym, aby wymienić tylko niektóre, dostarczamy najnowocześniejsze technologie produkcji. Przy tym naszym staraniem jest, aby nie tylko wspierać nowe technologie produkcji energii i technologie produkcji w istotnych dziedzinach życia, ale również korzystać z wszelkich zasobów w sposób ukierunkowany i chroniąc środowisko. Dlatego postawiliśmy sobie za zadanie opracowanie koncepcji maszyn o długiej żywotności.

W tym celu razem z naszymi klientami opracowujemy koncepcje innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań obróbki najróżniejszych przedmiotów z tym celem, by oprócz bezpośrednich kosztów produkcji wyraźnie zmniejszyć również koszty pośrednie naszych klientów, np. w związku ze zużyciem energii i mediów, i by oszczędzać zasoby.

Przykłady obrabianych przedmiotów

Opracowujemy maszyny do Waszych indywidualnych i wymagających obrabianych przedmiotów. Oto trzy typowe przykłady obrabianych przedmiotów w tej branży.

Wałek demonstratora

Wałek demonstratora

Pierścień łożyskowy

Pierścień łożyskowy

Walec dociskowy

Walec dociskowy

TOP