MAFAC PURA

Myjka natryskowa

Model zasadniczy do szybkiego oczyszczania natryskowego

Kompaktowo zbudowana maszyna do oczyszczania natryskowego o technice jednokąpielowej jest pomyślana jako maszyna allround do zastosowania decentralnego. Odpowiednio jest ona zarówno pod względem budowy jak też programowania zredukowana do tego co istotne. Nieodzowną częścią jest opatentowana i sprawdzona technologia MAFAC z przeciwbieżnym obrotami kosz/dysze. W wyniku tego MAFAC PURA pracuje efektywnie i zapewnia niezawodne i efektywne oczyszczanie powierzchni części konstrukcyjnych. Suszenie następuje poprzez system impulsowego wdmuchiwania ciepłego powietrza.

Wysokowartościowa technika za mały budżet
Oprócz wydajnej techniki ta maszyna do czyszczenia natryskowego przekonuje swoją funkcjonalnością i prostotą. Program standardowy maszyny MAFAC PURA jest tak zaprojektowany, by dla każdego była możliwa prosta obsługa. Również pozostałe wyposażenie wspiera nieskomplikowane posługiwanie się maszyną: Zestaw startowy z koszem i oczyszczarką ułatwia wdrożenie się, wymiar kosza umożliwia małe wsady albo szybkie pośrednie i końcowe oczyszczanie poszczególnych przedmiotów. Długie i stabilne czasy żywotności kąpieli zapewnia opcjonalny koalescencyjny separator oleju jak też wysokiej jakości filtracja strumienia głównego. Kolejna zaleta: Zakres napięcia zasilania maszyny jest zaprojektowany dla zastosowania na całym świecie. Optycznie nowoczesne zaprojektowanie maszyny, w przypadku którego MAFAC stawia na zastosowanie nowych materiałów, pozytywnie prezentuje się w hali produkcyjnej. Maszyna MAFAC PURA dopełnia program produkcji i jest dedykowana tym, którzy początkują w dziedzinie wodnego oczyszczania elementów konstrukcyjnych, mają małe doświadczenie albo poruszają się w wąskich ramach budżetowych.

Dostawa franco magazyn
Przy opracowywaniu koncepcji maszyny MAFAC PURA zdecydowano się po raz pierwszy na „Maschine To GoPrinzip“. Maszynę MAFAC PURA wykonano jako partię 10 sztuk i dzięki temu jest możliwa natychmiastowa dostawa franco magazyn. Nabycie nie jest poprzedzane oczyszczaniem testowym. W przypadku prostych zastosowań, dla których maszyna MAFAC PURA jest zaprojektowana, ufamy naszemu doświadczeniu. Zostało ono uwzględnione przy pracach rozwojowych produktu, tak że indywidualne dopasowania nie są konieczne. Dla użytkownika jest przez to możliwe „plug and play”.

Mafac Pura
TOP