MAFAC ELBA

Myjka natryskowa

Elastyczne oczyszczanie natryskowe z systemem dwukąpielowym

Myjka MAFAC ELBA jest najlepszym wyposażeniem dla różnorodnych wymagań w przemysłowym oczyszczaniu elementów konstrukcyjnych. System dwukąpielowy jest kompaktowy, wydajny, przyjazny dla środowiska i bardzo elastyczny w zastosowaniu.

Na całym świecie sprawdzona w wielu branżach
Myjki typu MAFAC ELBA służą na całym świecie do oczyszczania części po obróbce skrawaniem. Przedsiębiorstwa przemysłu samochodowego i ich poddostawcy, użytkownicy w przemyśle elektrotechnicznym, zakładach tokarskich i warsztatach mechanicznych korzystają z zalet myjki MAFAC ELBA. Materiały sypkie, pojedyncze części jak też wsady ze stali, odlewów, metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych są niezawodnie oczyszczane.

Szerokie spektrum wariantów procesów i programów
Technika dwukąpielowa daje w połączeniu jedynymi w swoim rodzaju technologiami elastyczne możliwości ekonomicznego prowadzenia procesów obróbki wstępnej wzgl. następnej.Zależnie od potrzeby obydwie kąpiele są do dyspozycji dla procesu oczyszczania głównego lub płukania. Dysponując obrotowym systemem nadmuchu impulsowego albo alternatywnie stacjonarnym suszeniem przepływowym MAFAC oferuje w zakresie suszenia części dodatkowe opcje do optymalnej konfiguracji systemu.

Mafac Elba
TOP