Phoenix 280C & 280CX

Gleason Corporation

Phoenix 280C & 280CX - frezowanie kół stożkowych w przemyśle samochodów osobowych i małych ciężarowych

Frezarki do kół stożkowych Phoenix® są najbardziej produktywnymi maszynami swojego rodzaju i znacząco redukują czasy cykli. Maszyna 280CX jest wysoce zautomatyzowanym rozwiązaniem dla przemysłu samochodowego i innych producentów uzębień, dążących do efektywnej produkcji masowej. Maszyna 280C oferuje poddostawcom te same zalety wydajnościowe, ale w prostszym pakiecie bez zintegrowanej automatyki.

Średnica obrabianego przedmiotu, max280 mm
Liczba zębów1-300
Średnica freza (FM), max9'
Promień freza (FH), max105 mm

Maksymalna sztywność, minimalne wibracje
Seria 280C/CX ma specjalnie zaprojektowaną kolumnę monolityczną w celu maksymalnej sztywności i minimalnych wibracji podczas obróbki.

Niezawodność przez odpowiednie zaprojektowanie
Seria Phoenix jest zaprojektowana dla maksymalnej niezawodności, łącznie z uproszczoną obudową i znakomitym odprowadzaniem wiórów. Czyste i proste zaprojektowanie prowadzi do znakomitej dostępności i mniejszego nakładu prac konserwacyjnych.

Pomiar w maszynie
Operatorzy chwalą szczególnie zintegrowany cykl pomiaru obrabianego przedmiotu z jego automatyczną funkcją korekty, za proste i szybkie regulowanie obrabianego przedmiotu aż do uzyskania perfekcyjnego wyniku.

Fazowanie równoległe
Wersja CX jest wyposażona w drugie wrzeciono obrabianego przedmiotu, które umożliwia fazowanie w procesie AutoPath równolegle do frezowania następnego przedmiotu.

TOP